Extrém

17. srpna 2015 17:21

redakce Prima Lajk

Muži i ženy lžou podobně. Nejpoužívanější lež máme navíc společnou. Podívejte se na TOP 10 výmyslů!

Někdy je to prostě nevyhnutelné, pokud se se svým protějškem nechcete pohádat nebo ho alespoň naštvat. Některé lži jsou milosrdné, některé bolí, některé by se ani říkat nemusely. Jaké jsou nejpopulárnější?

S výzkumem přišlo americké filmové studio 20th Century Fox a odhalilo, že mnohdy lžeme velice podobně! Jenže ty samé výmluvy se u mužů a žen objevují s různou intenzitou. Tak se mohlo stát, že „Jsem na cestě!“ je u žen pátou nejoblíbenější lží a u mužů až osmou. Nicméně „Nic se nestalo, jsem v pohodě“ vede u obou pohlaví. Takže to s tím, že ženy jsou z Venuše a muži z Marsu, nebude tak žhavé.

ŽENY1 Nic se nestalo, jsem v pohodě.2 Ale tohle není nové, to mám už roky!3 Nebylo to tak drahé.4 Bylo to ve slevě.5 Jsem na cestě.6 Nevím, kde to je, neměla jsem to v ruce.7 Tolik jsem nepila.8 Bolí mě hlava.9 Ne, nevyhodila jsem to.10 Promiň, nevšimla jsem si, že voláš.

MUŽI1 Nic se nestalo, jsem v pohodě.2 Dopiju a jdu.3 Ne, tvůj zadek v tom nevypadá moc velkej.4 Neměl jsem signál.5 Vybil se mi mobil.6 Promiň, nevšiml jsem si, že voláš.7 Tolik jsem nepil.8 Jsem na cestě.9 Nebylo to tak drahé.10 Zasekl jsem se v zácpě.

Sdílejte článek
Štítky bolest lež výzkum studio zácpa

Přečtěte si také