Extrém

8. září 2015 12:18

redakce Prima Lajk

Na Facebooku se vydávala za muže, aby sbalila holku. Skončila u soudu...

Pětadvacetiletá Gayle si založila na Facebooku falešný profil, kde se vydávala za muže a poslala žádost o přátelství dívce svých snů. Ta ji přijala a byl z toho dokonce milostný vztah, jenže pak dívka zjistila, že ji Gayle o sobě neřekla celou pravdu...

Vymyslela si totiž plán, ve kterém vystupovala jako muž, vysoký hlas shodila na filipínské předky, převázala si prsa a pořád nosila plavky s výmluvou, že má na těle zranění, která zakrývá. Vlasy si skryla pod kloboukem a tvrdila, že se jmenuje Kye.

Dívka jí uvěřila a rozhodla se, že se s Kyem setká. Chvíli trvalo, než „ho“ dostala ven, ale nakonec se jí to podařilo. Skončili spolu v posteli v jednom hotelu. Jenže ani tehdy dívka nepoznala, že spí se ženou! Ne snad proto, že by zanedbávala biologii, ale proto, že jí Gayle přinutila, aby si zavázala oči. Chybějící úd Gayle doplnila umělohmotným, který byl tak reálný, že dívka nepoznala rozdíl.

Možná si připadala jako Anastasia z 50 odstínů šedi, a tak proti bizarnímu sexu neprotestovala. Pak sama tvrdila, že byla tak šťastná, že jí tohle nepřišlo jako něco, čím by se měla zabývat. Během vztahu dostala od Gayle i prstýnek. Časem ale zamilovanost opadla a dívka začala mít podezření. Během sexu si tak odkryla oči a dost se vyděsila.

Z domu, kde se setkaly, hned utekla. Gayle ještě to odpoledne skočila z mostu. Jenže ji z řeky vylovili a žena skončila ve vězení. Teď stojí před soudem, který má zhodnotit, jestli Gayle využívala dívčiny naivity a dopustila se sexuálního napadení. Gayle samozřejmě tvrdí, že dívka o všem věděla…

Sdílejte článek
Štítky Facebook soud sex naivita

Přečtěte si také