Jako zbraň můžete použít prakticky cokoli...
Jako zbraň můžete použít prakticky cokoli...

VIDEO: Dilda místo mečů! Pouliční bitka se sexuálními hračkami podporuje prevenci proti pohlavním chorobám

matoušhartman. Publikováno: 18.08.2015
Ne zrovna tradiční rvačka se stala minulý víkend v New Yorku. Jeden muž chtěl upozornit na nedostatek prevence a testů u pohlavně přenosných chorob a HIV, takže uspořádal akci, která se každému vryje do paměti.

reklama

Jestli si lidé také zapamatují, že si mají při sexu dávat pozor, je věc druhá. Pořadatelé každopádně rozdali 10 tisíc kondomů. I když jim úřady akci nepovolily, organizátoři se rozhodli, že do toho stejně půjdou.  

dildowars2 Foto:

Účastníci se rozdělili do dvou táborů, jeden dostal dilda označená modrou páskou, druhý červenou, dohromady bylo pomůcek 4 tisíce. Pak se do sebe všichni pustili! I když se zdá, že tady žádná pravidla ani být nemohla, pořadatelé jich pár stanovili. Žádné rány do obličeje a pod pas (což se mnohdy nepovedlo), žádné dildo nikam nezasunovat a žádné z domova přinesené pomůcky. K tomu ještě přidali, že zakázané je také jakékoli obtěžování, ostatně šlo o happening za dobrou věc: prevenci proti sexuálně přenosným chorobám.

Dildobitka začíná po 6. minutě:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dildoválka

 

čisté umění

VIDEO: Pornoherečka vytvořila Dartha Vadera z více než 300 vibrátorů!

Robertek může být nebezpečná zbraň!

ZLOČIN: Žena praštila svoji milenku robertkem do obličeje. Je souzená za domácí násilí

reklama