Extrém

17. července 2015 14:09

redakce Prima Lajk

NAMAŽTE SE! Jinak dopadnete jako tenhle školák. Podívejte se na odstrašující fotky spálenin

„Když jsem viděla, jak vypadá, úplně jsem se zhroutila!“ říká vyděšená matka Estelle. Její syn Connor byl se spolužáky na výletě v Barceloně a neposlechl učitelku, která žákům říkala, aby použili krém proti sluníčku. Domů se pak patnáctiletý mladík vrátil v obludném stavu.

Ve výhni pod španělským sluncem strávil Connor šest hodin, když třída vyrazila do aquaparku. „Měl popáleniny na zádech, pažích a ramenou. Celkem čtyři děti skončily v nemocnici. Bylo příšerné slyšet je křičet. Musela jsem se dívat, jak Connorovi strhávají zničenou kůži. Muselo ho to tolik bolet,“ vypráví matka rozohněná snad víc než její syn.

Connor pak musel strávit 26 hodin v autobuse na cestě zpátky do Británie, teď ho navíc čeká šest týdnů v nemocnici. Rodiče před odjezdem podepsali dokument, kde bylo napsáno, že děti musí používat krém a zároveň, že jim ho na tělo nesmějí nanášet učitelky.

Connor místo předepsaného faktoru 50 použil jen patnáctku a navíc jen ráno a ne během dne. Krutě na to doplatil, a i když už o slunečných prázdninách asi moc nesní, i tak letní měsíce stráví ve špitále. Takže ven choďte jenom namazaní.

Sdílejte článek
Štítky nemocnice Velká Británie Barcelona učitelka aquapark popálenina krém

Přečtěte si také