Extrém

21. června 2016 15:09

Tereza Javorová

Nebuďte na pláži za velrybu! 6 snadných tipů, jak vypadat v bikinách skvěle

Máte pocit, že místo sexy kočky vypadáte na pláži vždy buď jako nažvejklej hroch, velryba nebo lochnesska? Prolomte toto prokletí a tento rok buďte za krásnou mořskou pannu! Poradíme vám, jak vypadat v bikinách skvěle...

1. Kupte si padnoucí plavky - když si koupíte o dvě čísla menší plavky, tak velikost vašeho zadku se opravdu o ty dvě čísla nezmenší..Naopak budete z malých plavek nehezky přetékat, šňůrky se vám budou zařezávat a budete vypadat, že jste sebrala bikini panence Barbie. Kupte si dobře padnoucí plavky, které vám pozvednou prsa, udělají hezky tvar zadku a při každém pohybu neopustí svoje místo!

2. Kamuflujte - kdo říká, že nemusíte chodit pořád jako hanbářka. Přes plavky si klidně zavažte krásné pareo, větší šátek nebo na sebe hoďte lehounké, třeba i rafinovqně průhledné šaty. Budete sexy a přitom částečně zahlená!

3. Bavte se! - pokud budet sedět na osušce jak zařezaná a nezvednete oči od knížky nebo křížovky, je to také způsob, jak na sebe v bikinách neupozornit. Ale není to nuda? Raději běžte dovádět do vln, stavte hrad z písku, smějte se a bavte se! Veselé a hravé holky vypadají v bikinách o 100 % líp než zamračené modelíny.

4. Sportujte - do dovolené se vám zhubnout nepodařilo, ale co nějaké to kilo shodit během ní? Když se nebudete od rána do večera cpát all inclusive a raději si pujdete pinknout volejbal, zaplavat si v moři nebo se jen tak proběhnout po pláži, výsledky budou vidět po pár dnech! Minimálně ve vaší usmívající se tváři.

5. Odveďte pozornost - pokud si v plavkách tolik nevěříte, odveďte od nich trochu pozornost! Vezměte si velký klobouk, krásné korále či si udělejte super plážový zapletený účes. Lidé si pak vašeho špíčku na břiše ani nevšimnou.

.....

6. Zahrabejte se do písku...a nechejte si z písku vymodelovat tělo podle svých představ ;-)


Přečtěte si také