Extrém

25. července 2015 11:20

redakce Prima Lajk

NEJDĚSIVĚJŠÍ PLASTIKY: Horká vazelína v penisu, prsní implantáty v zadku

Někteří lidé chtějí na plastikách ušetřit a jiní zkrášlování dokonce vezmou do vlastních rukou. I když je rozhodování o podstoupení operace důležité, někdo tomu moc času nevěnoval. Tady jsou tři z nejhorších řezničin, co se kdy staly.

Domácí prodlužování penisuMuž, který byl nespokojený s velikostí svého mužství, se neobtěžoval zajít za lékařem (nebo hodit tyto obavy za hlavu, ženám zpravidla na délce penisu moc nesejde) a vpravil si do penisu horkou vazelínu injekční stříkačkou!Pochopitelně skončil v bolestech a jeho chlouba začala krvácet. Podle lékařů má naději na uzdravení, ale nebude to snadná cesta.

Větší není vždycky lepší.Prsní implantáty v pozadíAmerická modelka chtěla mít postavičku jako Kim Kardashian, ale když se po operaci v Mexiku probudila, zjistila, že vůbec nevypadá tak krásně, jak si plánovala. V pozadí jí totiž skončily prsní implantáty a zadek se sám od sebe klepal.

Dobrý den, zadek ven. Sem prsní implantáty nepatří...Gigantické poprsíLacey Wildd sice už nemůže skoro běhat, ale i tak chce svoje prsa ještě větší. Problém je, že nemůže najít chirurga, který by do takové operace šel. Lacey už ležela na operačním stole třicet sedmkrát! Ale její prsa jí stále přijdou moc malá.

Záda z toho bolí, jen se na to podíváte.


Přečtěte si také