Extrém

6. října 2015 10:00

redakce Prima Lajk

Nejnadrženější žena planety vydala paměti. Neuvěříte, co jí pomohlo od nemravných myšlenek!

Žena, která vystupuje pod pseudonymem Rose Bretécher, se dlouho potýkala s neobvyklým postižením. Na sex myslela 24 hodin denně! Cokoli viděla, ji připomínalo genitálie nebo soulož. A nebylo to rozhodně žádné potěšení, žena si kvůli tomu dost vytrpěla.

Musela skončit se školou a pokusila se o sebevraždu. Nedokázala zkrátka přestat myslet na sex a dokonce ve tváři známého herce Jakea Gyllenhaala viděla obří vagínu! Její nestoudné představy souvisely s obsesí, jakou žena trpěla. Její mysl byla doslova posedlá sexem. Tuto poruchu je obtížnější diagnostikovat a léčit než mnohem běžnější obsedantně kompulzivní poruchu. Lidé, kteří jí trpí, musí například opakovat určitou činnost. Rose trpěla jen obsesí a to opravdu silnou.

Tohle by Rose určitě dostalo, podívejte se na nejvíc sexy mužská povolání:

Nakonec se ale podařilo její „citlivost“ na myšlenky plné sexu snížit. A to dost zvláštní metodou. Lékaři ženě naordinovali porno. Hodiny sledování porna denně. To jí pomohlo omezit obsesi, jelikož nemravnosti se jí ukazovaly v plné kráse a ne začarované do hlav populárních herců…

Teď o svých zkušenostech Rose napsala knihu. Pojmenovala ji Čistá a na její vydání vybírala od různých dárců přes internet. Ti ji poskytli téměř o 20 procent více financí, než potřebovala. Takový příběh si zkrátka spropitné zaslouží!

Zjistěte, co o vás prozradí vaše oblíbená sexuální poloha:


Přečtěte si také