Extrém

31. prosince 2015 09:00

Lenka Zajícová

Nemáte sex? 5 zaručených rad pro ty, co chtějí konečně zasunout!

Poslední zásun byl tehdy, když si dával nový comp do zástrčky? Začínáš se bát, že ti ruce přirostou k penisu? Jsi neustále nadržený a kategorie na youporn znáš už nazpaměť? Tady je návod, jak ukončit celibát a ještě dnes si pročistit trubky za přítomnosti nějaký roštěnky.

1. Buď ready! Začni hned ráno, podívej se na sebe do zrcadla a skoč si do sprchy. Ihned ohol ten prales na koulích, věř tomu, že žádná holka nechce cucat tvoje kadeře. Následuje deodorant a kolínská. Bez nich si dneška neužiješ. Pamatuj, že když z tebe jde pach, ženský mají strach.

2. Nepodceňuj hadry

Oblíkni se do něčeho, co je čistě vypraný a bez děr. To tričko, co sis koupil v květnu na fesťáku, v srpnu ho ozdobil skvrnou od kečupu a dodnes ho neseznámil s pračkou, ti opravdu nepomůže v tom, abys dnes vyškolil nějakou nadrženou klisničku. Sáhni po něčem, co je čistý. A ne relativně čistý. Prostě voňavý a čistý.

Když už máš na sobě dobrý hadry a tvoje koule jsou zbavený koberce, vydej se do práce s přesvědčením, že si dneska zašpásuješ. Klidně si dej do kapsy i kondom (nepoužitý). Díky němu si budeš připadat, že jsi vždy připraven k akci. Prostě tě nic nepřekvapí, prostě si budeš připadat jako Černá mamba, Alpha dog, Vyvolený…prostě jako Bruce Willis. A ten, kamaráde, zasune vždycky.

3. Zaměř cíl!

Jestli si už nezasunul dýl jak měsíc, není čas na hrdinství. Vyber si tu nejsnazší oběť. Každé pracoviště má jednu holku, která není lakomá. Jdi na jistotu. Zeptej se jí, jak se má. Určitě ti začne vyprávět nějaký srdceryvný příběh s dramatickou zápletkou o tom, co dělala její kočka o víkendu. Smaž si z obličeje ten výraz, že jí chceš jednu napálit hned po druhý větě, a tvař se, že tě to fakt zajímá.

Pak jí řekni, že si měl jít večer na pivo s kámošema (vyvoláš v ní pocit, že jsi populární), ale rád si tu historku poslechneš ještě jednou u sklenky vína. Určitě řekne, že jo. Pak do ní stačí lít víno, aby byla povolnější a občas jí polichotit. Ty se taky neostýchej, po třech pivech možná zapomeneš na to, že je její svetr pokrytý kočičíma chlupama a možná i na to, že ti připomíná spolužáka z gymplu.

Pokud máš smůlu a tahle holka není v práci, protože si hodila neschopenku, nenech se vyvézt z míry.

4. Počítej s plánem B

Zavolej kámošovi a jdi na pivo. Nechoď do místní putyky, nonstopu a tam, kam chodíte běžně fandit Spartě. V těhle lokalitách se moc holek většinou nevyskytuje.

Prostě jdi do podniku, kde mají i jiný víno než rozlívanou frankovku a po bednách ani vidu, ani slechu. V každý hospodě se najdou hloučky holek, který jsou na lovu.

5. Jak zabodovat?

Nejsnazší obětí jsou ty, který dělají, že si šly vyrazit ven, ale pak sedí u stolu, tiše usrkávají víno a snaží se tvářit, že i ve třiceti pěti produkují stejné množství vajíček jako ve dvaceti. Jednu si vyber, jen to nesmí být ta nejhezčí, a oslov ji. Někdy je fajn začít si povídat s jinou než je ta, o kterou máš zájem. Ženský jsou hrozný potvory a žárlí na sebe za každý situace. Uvidíš, která se chytne.

Pak jen stačí, abys ji odtrhl od smečky, jako to dělá nenažraný lev s mládětem zebry. Zavolej tágo a následně ji doma ukaž tu padární depilaci, kterou si ráno prováděl svým varlatům.

Instagram vs. Realita

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také