Extrém

4. července 2015 12:50

Tereza Javorová

NEUVĚŘITELNÉ: Zubař zamotal malou holku do pytle. Zachánili ji až rodiče, kteří ji slyšeli křičet

Bojíte se zubaře? Tak teď určitě začnete. Stejně jako malá Elizabeth, která k zubaři už asi nikdy nevročí. Ten její ji totiž zamotal do pytle a vysvobodili ji až její rodiče, kteří uslyšeli její jekot!

Dentista ve městě Carallton v americké Georgii prý nemohl hyperaktivní Elizabeth zvládnout. Na zubařském křesle sebou pořád šila a nespolupracovala. Lékař nemohl vykonat svou práci, a tak Elizabeth svázal do velkého pytle, aby se nemohla hýbat.

Elizabeth samozřejmě začala křičet, jako když ji na nože berou. Vyděšení rodiče, kteří mezítím čekali v čekárně, vtrhli do ordinace a nemohli uvěřit vlastním očím. Jejich vyděšená holčička byla nacpaná do pytle jak na mrtvoly!

Doktor se hájil tím, že Elizabeth se chovala rozmazleně a neumožňovala mu vyšetřit jí chrup. Navíc prý rodiče při registraci své dcery prý odepsali papír, že s takovými praktikami souhlasí.

"Nemůžu uvěřit tomu, co si to dovolil. Elizabeth je malá holka a samozřejmě je z návštěvy zubaře pokaždé vyděšená. Měl ji nějak uklidnit a ne nacpat do pytle," říká Elizabethina rozčílená babička.

Rodina se samozřejmě se svým zážitkem netají. Na dentistu se tak svrhla vlna kritiky a jeho reputace je těžce poškozena.

Sdílejte článek

Přečtěte si také