Extrém

31. května 2016 13:23

redakce Prima Lajk

NOVÉ VIDEO: Šokující záběry z případu zastřelené gorily! Čtyřleté dítě držela za ruku a chránila ho!

Kauza gorilího samce, kterého museli kvůli lidské nezodpovědnosti zastřelit zaměstnanci americké zoo, zasáhla celý svět. Nové záběry pak ukazují děsivou pravdu.

Případ gorily, která byla zastřelena poté, co se jí do výběhu dostalo čtyřleté dítě, vzbuzuje po právu velké vášně. Zareagovala Zoo Cincinatti správně, nebo se mělo přistoupit k jiné variantě? K události se už vyjádřila řada odborníků a veřejnost ze zastřelení samce Harambehe viní zejména nezodpovědné rodiče a také samotnou zoologickou zahradu a její špatnou bezpečnost. Na svět pak přichází další záběru z této tragické události. A ty nejnovější ukazují, že gorilí samec se opravdu snažil chlapce chránit!

Na novém, lépe viditelném, videu je totiž vidět, že gorila ve skutečnosti dítě v jeden okamžik drží takřka láskyplně za ruku a z dalších záběrů se dá usuzovat, že se vystrašené dítě opravdu pokoušel Harambe za každou ochránit i přesto, že ho chvíli před tím tahá vodou. Tyto záběry tak dávají za pravdu lidem, kteří gorilu a její zbytečnou smrt oplakávají. Jenže se zdá, že i přes starostlivé chování gorily neměli zaměstnanci zoo při tak vypjaté a nepředvídatelné situaci moc jiných možností. Co si o tragické události myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také