Extrém

15. srpna 2017 12:16

redakce Prima Lajk

Nový šílený trend! Ženy po celém světě si zavádějí do vaginy kapsle se třpytkami, aby měly lepší sex

Některé ženy už opravdu neví, co by.

Láká vás představa, že by vaše vagina zářila jako hvězdy na noční obloze? Pak máte jedinečnou šanci si pořídit nový bizarní hit Passion Dust Intimacy Capsules – malé lesklé kapsle, které se rozpouštějí po vložení do vaginy a uvolňují sladké třpytky, které se dají nazvat jako prach touhy. Minulý měsíc ale byli doktoři nuceni říct ženám, aby si tyto pilulky do vagín nedávali. Jejich negativní vliv totiž jednoznačně přebíjí pozitiva, která by tento zvláštní třpytivý trend mohl mít.

Po svém uvedení na trh byly kapsle okamžitě vyprodány. Americká gynekoložka Jen Gunterová proto cítila potřebu informovat ženy o tom, proč takové třpytky do vaginy nepatří. Rozhodla se varovat před jejich vkládáním do vaginy za účelem lepšího sexu. Opravdu je to to, co muži chtějí? Mít po sexu penis pokrytý třpytkami, který vypadá jako disko koule? Třpytky se navíc při aktu dostávají hlouběji a hlouběji. A v tomto okamžiku jsou tyto malé umělohmotné částečky dost problematické. Přestože jsou nádherné a zářivé jako hvězdy, třpytivé vločky jsou v podstatě zploštělé mikrokuličky, plastové části, které jsou např. v USA zakázány. Velikost těchto mikročástic umožňuje, aby byly pohlcovány nejmenšími organismy, což představuje obrovské problémy pro vodní život a následně i pro nás. Třpytky už uškodily několika lidem, byla zaznamenána řada případů, kdy kvůli třpytkám na mobilních telefonech byla hlášena podráždění pokožky, nebo dokonce chemické popáleniny.

Třpytky jdou zároveň opravdu velmi špatně smýt. Představte si, že přijedete z dovolené u moře a ještě několik dní z vás padá písek, nic příjemného, že? A přitom třpytky si do vaginy dávají ženy po celém světě naprosto dobrovolně. Možná je to tím, že chtějí vyzkoušet něco nového, vzrušujícího, mezi všemi těmi nudnými věcmi každodenního života. Pak je hodně jednoduché ignorovat záporné stránky věci. Například to, že tyto kouzelné kapsle narušují přirozené prostředí vaginy, působí jako dráždivá látka, která zvyšuje riziko infekcí. Ale co, hlavně že penis muže, se kterým „třpytivé“ ženy mají sex, bude zářit jako diamant.

Sdílejte článek

Přečtěte si také