Extrém

19. září 2016 15:11

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 7 důvodů, proč jíst GOJI semínka. Zhubnete a budete mít božský sex...

Kustovnice čínská neboli goji je v současnosti absolutním hitem. Tato superpotravina má tolik pozitivních účinků, že se vám z nich zatočí hlava! Vybrali jsme ty nejdůležitější:

1. Pomáhá hubnutí – plody kustovnice čísnké mají nízký glykemický index a napomáhají hubnutí. Podporují činnost trávicího systému i například tím, že mají vysoký podíl vlákniny. Důležitou vlastností i je, že udržují stálou hladinu cukru v krvi a vás tak o půlnoci nepřepadne chuť na větrník.

2. Zvyšuje chuť na sex – goji obsahuje látky, které povzbuzují libido a účikují jako přírodní afrodiziakum. Zapomeňte tedy na náhražky a raději si před romatickou nocí dejte pár bobulí goji. Goji také regeneruje svaly, takže se tak rychle neunavíte a budete se moct milovat třeba celou noc.

3. Je to antioxidant – podporuje látkovou výměnu a dostává z těla škodliviny. Navíc působí i antibakteriálně a vaše tělo ochrání před nepříznivými vlivy.

4. Snižuje krevní tlak – kustovnice čínská je především známá svým pozitivním účinkem na krev a krevní tlak. Snižuje tak i riziko kardiovaskulárních onemocnění.

5. Pomáhá s kožními problémy – ať už trpíte akné, nebo lupénkou, goji výrazně utlumuje kožní problémy a pomáhá je léčit. Navíc zpomaluje stránutí kůže.

6. Čistí játra – konzumujete alkohol nejen v pátek, ale dáte si pár skleniček i přes týden? Svým játrům porkážete velkou službu nejen, když omezíte alkohol, ale když začnete pravidelně jíst goji bobule.

7. Posiluje zrak – věčné mžourání do monitoru vašim očím nijak neprospívá. Kustovnice čínská dokáže problémy se zrakem zmírnit.

♥♥♥

Proč je při hubnutí důležitější strava než cvičení? Podívejte se do galerie.


Přečtěte si také