Extrém

15. srpna 2016 12:13

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 7 sexuálních pikantností, které se dějí na olympiádě! Kolik kondomů sportovci použili a jak často...

Mimo stadion se dějí daleko zábavnější věci, než které můžeme vidět v televizi... Čím se po zápasech a závodech uvolňují sportovci? Jsou to hotové orgie! Tyhle pikantnosti jste o olympiádě rozhodně nevěděli:

1. Sportovci používají ke komunikaci Tinder. Což je ale aplikace převážně na randění a sexuální dobrodružství. Takže kromě informací o závodech se mohou jednoduše domluvit i na soukromý večerní program.

2. Rio de Janeiro objednalo pro sportovce 450 000 kondomů. Už polovině olympijských her však začaly docházet. Prý si je berou domů sportovci ze třetího světa.

3. Trenéři často fungují i jako sexuální poradci. Podle amerických plavců mají trenéři s mladými kluky často rozpravy o tom, jak funguje sex, a nezkušeným jinochům dávají tipy pro jejich první sexuální dobrodružství.

4. Zároveň trenéři kontrolují, s kým a jak často sportovci spí. Není výjimkou, že trenéři svým svěřencům zakážou prostitutky a noční návštěvy na pokoj, aby byli šampióni odpočatí a motivovaní. Jiní však volí opačnou taktiku – sportovcům povolí dostatek sexuálního potěšení, aby byli na závody uvolnění.

5. Hráč stolního tenisu Matthew Syed se na olympiádě v Barceloně v roce 1992 tak utrhl ze řetězu, že si zasouložil vícekrát než po zbytek svého života.

6. V roce 1988 britský tým po skončení plaveckých závodů oslavoval tak, že na terase jejich ubytování zbylo obrovské množství kondomů. Organizátoři pak v důsledku toho zakázali venkovní sex.

7. Sportovci přiznávají, že olympiáda jsou vždy velké orgie. Sex jim pomáhá dosáhnout lepších výsledků a udržovat mezi sebou přátelské styky.


Přečtěte si také