Extrém

6. března 2016 20:02

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Co o vás prozradí zaťatá pěst? Vyděsí vás, jak moc je to přesné!

Pěst neurčuje jen to, jakou dáte nebožákovi před vámi ránu. To, jak ji sevřete, vypovídá hodně o vaší osobnosti a psychice. Jste připraveni zjistit, co o sobě zaťatou pěstí prozrazujete?

TYP A

Jste citliví a máte úžasnou fantazii. Rádi ostatním s čímkoliv pomůžete, ale musíte si dát pozor, aby vaši dobrotu někdo nezneužíval. Jste zvídaví, zábavní a někdy pořádně netrpěliví.

Milostný život: Rádi se cítíte v bezpečí. Déle vám ale trvá, než projevíte svoje emoce a často si svoje pocity tutláte v sobě. Po partnera jste tak trochu nečitelní.

TYP B

Jste chytří, sebevědomí a okouzlující. Snadno si děláte přátele a jste rádi vůdci. Jste pracovití a tvrdě si jdete za svým cílem. Vnitřně ale tolik sebevědomí nejste a máte o sobě pochybnosti. Bojíte se prohry.

Milostný život: Nechcete udělat první krok, i když o druhého máte opravdu zájem. Ve vztahu pak můžete působit chladně a druhý nemá moc šanci poznat, že vám na něm záleží.

TYP C

Jste vysoce kreativní a tvořiví. Máte dobré komunikační schopnosti a jste velmi emotivní. Někdy až impulsivní. I když vás ale něco trápí, nedáváte to okolí najevo a nechcete nikoho zatěžovat.

Milostný život: Milujete pohodlí. Nic moc neřešíte a vyhovuje vám klid a mír. Snadno druhým odpouštíte, bez ohledu na to, jak hrozně se k vám zachovali.

Sdílejte článek
Štítky psychika sebevědomí fantazie odhaleno vyděsit

Přečtěte si také