Extrém

6. října 2016 15:53

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Holky, celý život jste si umývaly vlasy špatně! Zkuste to TAKHLE a budete mít hřívu, o které jste vždycky snily...

Tenhle fígl by vás asi jen tak nenapadl, ale přitom je pak na vlasech vidět neskutečný rozdíl! Rozhodně to stojí za vyzkoušení...

Platíte neskutečné peníze za profesionální kadeřnické služby, utratila jste majlant za vlasové přípravky a denně svým kadeřím věnujete několik desítek minut času, ale na konci dne stejně vypadáte jako zmoklá slepice? To protože jste dosud neznala tento jednoduchý trik!

Vyhoďte všechny přípravky na mastné vlasy a na zvětšení objemu. Vaše vlasy jsou totiž naprosto v pořádku, jen jste si je dosud špatně myla. To, že máte do 12 hodin od umytí vlasy opět mastné a zplihlé není jejich kvalitou. Ale právě stylem mytí.

Když si totiž vlasy umyjete nejdříve šamponem a pak až kondicionérem tak, jak to radí na každém obalu, vlasy máte do pár hodin opět mastné a bez objemu. Jednoduchý trik spočívá v tom, že postup jen otočíte!

Nejdříve si tak umyjte vlasy kondicionérem a POTÉ až šamponem. Vlasy vám vydrží dlouho nadýchané, lesklé a krásné!

Potvrdily to všechny ženy, kterým to poradila beauty bloggerka. Efekt je okamžitý a hlavně trvalý. Tak co, nestojí to za vyzkoušení?

♥♥♥

Jaké jsou další triky na vlasy? Podívejte se do galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také