Extrém

29. srpna 2016 13:53

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Jak pokaždé vyhrát kámen, nůžky, papír? Poradíme vám TAJNÝ trik, který vždycky funguje!

Tuhle hru známe od dětství, ale málokomu se podařilo ji pokaždé vyhrát. Je to vůbec možné, když tomu druhému do hlavy nevidíte a nevíte, jestli z dlaně udělá kámen, nůžky nebo papír? Ano jde!

Nejdříve se podívejte, proti komu vlastně hrajete. Je to drsný chlap, nebo jemná žena? Muži totiž mají tendenci při první hře dávat kámen a ženy naopak papír. Při druhé hře pak lidé většinou dávají to, proti čemu prohráli. Pokud se tedy váš kámon ztupil o nůžky, při další hře dáte pravděpodobně nůžky. Podobnou úvahu udělá podvědomě i váš protihráč. Rychle se tak ovládněte a nedávejte hned tu první věc, která vás napadne.

Neexistuje snad věc, na kterou by vědci neudělali studii. A výjimkou není ani tato dětská hra. Vědci z Číny zkoumali, který znak nejspíš ukážete, pokud jste prohráli. A výsledek je fascinující. Pokud jste prohráli s papírem, při další hře dáte nejspíš nůžky. Pokud jste prohráli s nůžkami, hned nato zvolíte kámen. A tak dále. Naopak, pokud s něčím vyhráváte, máte tendenci tento znak použít i nadále.

A jaký je ten nejtajnější trik šampiónů? Dopředu prozraďte, do chystáte ukázat. Protihráč vám v 99 % případů totiž nebude věřit. A o to překvapenější bude, když dáte opravdu nůžky, které jste předtím avizoval. Gratulujeme k výhře!

♥♦♣

Pokud na kámen, nůžky, papír moc nejste, podívejte se na kanadské žertíky, kterými můžete napálit své přátele.


Přečtěte si také