Extrém

19. února 2019 17:08

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 zaručených tipů, jak zatočit s předčasnou ejakulací! Co udělat, abyste už holku v posteli nenaštvali?

Trápí vás předčasná ejakulace, která vám ničí milostný život? Přinášíme vám tip na to, jak se s tím úspěšně vypořádat.

Zlý sen, který je bohužel pro mnoho mužů i smutnou realitou. Jste se svou holkou v nejlepším, vášeň by se dala krájet, ona si to neskutečně užívá… když vtom to najednou přijde. Zkrátka se uděláte dříve, než jste vy i partnerka chtěli a místo dlouhého sexu jste stihli jen dvouminutovou rychlovku. A ona má co dělat, aby někdy nezakryla své zklamání. Přitom existují jednoduché triky, jimiž se dá těmto postelovým trapasům vyhnout!

1. Masturbujte před schůzkou. A to ideálně hodinu či dvě před stykem. Uvidíte, že se vám doba před ejakulací prodlouží.

2. Zapracujte doma na stop technice. Jednoduše masturbujte a těsně před vyvrcholením zastavte. Nevadí, že se to napoprvé nepovede. Opakování dělá mistra. Uvidíte, že po pár týdnech cvičení budete úspěšní i při sexu.

3. Víte, že už to na vás jde, ale partnerka by ráda pokračovala? Zastavte pronikání a vrhněte se na jiné sexuální hrátky. Tento typ oddalování je velmi úspěšný.

4. Zkuste takzvanou lisovací techniku. Ejakulace se blíží? Zmáčkněte na několik sekund konec penisu! Přerušte sex na 30 sekund… a záhy zase můžete pokračovat.

5. Zaměřte se na Kegel cvičení. Že je posilování pánevního dna jen pro ženy? Omyl. Pro muže se ale doporučuje praktikovat ho při močení. Jednoduše utínat močení a opět uvolňovat. Za několik týdnů bude po problému s předčasnou ejakulací.

Sdílejte článek

Přečtěte si také