Extrém

26. září 2017 14:37

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 zaručených způsobů, jak se stát hvězdou Instagramu!

Jak si omotat oblíbenou sociální síť kolem prstu? Tyhle tipy z vás udělají krále Instagramu!

Instagramu se daří a odborníci se shodují, že brzy přijde doba, kdy nahradí Facebook na postu nejpopulárnější sociální sítě. Co dělat, abyste se za tu dobu vypracovali v instagramovou hvězdu s tisíci, ba dokonce i miliony fanoušků?

1. Vytvořte si image

Buďte originální. Jasně, nám se to radí, ale věřte tomu nebo ne – stále existují oblasti, kterým se buď nikdo nevěnuje, anebo jen strašně málo. A přesně tudy vede cesta k úspěchu, stačí jen dobrý nápad, chytrá příprava a snaha zaujmout a fanoušci se pohrnou.

2. Mějte čas

Instagramová sláva, stejně jako všechno, vyžaduje čas. Buďte připraveni si ho na ni udělat.

3. Choďte fanouškům naproti

Zjistěte si, které fotky vám nejvíc zabírají, ty pak přidávejte ve větší míře. Důležité je zůstat sám sebou, ale zároveň umět využívat toho, co funguje. A občasné poděkování followerům za odběr taky není nic proti ničemu.

4. Inspirujte ostatní

Po nějaké době, co začnete být známí, bude na vás, abyste inspirovali i další. Ukazujte jim cestu. Snažte se být nápomocní, podělte se o svou práci, oblíbenost jen poroste.

5. Vyprávějte příběh

A konečně – Instagram Stories. Sdílejte, kde zrovna jste, s kým, proč, jaké to tam je a co vás čeká dál. Lidé to ocení, dáte jim další důvody vás sledovat nebo vám napsat a povědomí opět poroste. Komunitu si musíte hýčkat.


Přečtěte si také