Extrém

20. září 2022 13:45

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Vědci zkoumali mokrý orgasmus žen. Pánové, víte, z čeho je vlastně squirting?

Z čeho je tvořen mokrý orgasmus u žen?

Ano, i ženy mohou svůj orgasmus projevit ve fyzické formě, ačkoliv to není tak běžné – říká se tomu squirting a pokud jste to pánové (a dámy) nikdy zaživa neviděli, na internetu bude jistě plno stránek, které vám pomůžou si o celé věci udělat lepší obrázek. Nyní každopádně vědci přišli s odpovědí na otázku, kterou popravdě nikdo nejspíš ani nepokládal. Z čeho je vlastně takový squirting tvořen?

via GIPHY

Inu, pokud jste doteď žili v přesvědčení, že ženské tělo začne jen tak z ničeho nic produkovat během orgasmu čistou vodu, pak vás musíme zklamat. Jak teď ostatně vědci potvrdili, mokrý orgasmus je do velké míry tvořen močí a někdy ještě tekutinami z ženské prostaty, resp. Skeneho žlázy.

via GIPHY

Tuto skutečnost vědci potvrdili díky čerstvému experimentu s pěti dobrovolnicemi, které se nechaly sexuálně stimulovat penisem i rukou, aby posléze vědci mohli jejich ejakulát podrobit testům. Přestože pak našli v ejakulátu velké množství moči, ani jedna z žen přitom nezaznamenala pocit močové inkontinence během celého experimentu. Zatímco tak mokrý orgasmus obsahuje moč, rozhodně to není tak, že by na vás ženy při sexu čůraly, kdyby náhodou někdo potřeboval tohle rozlišení. Každopádně naložte s těmito informacemi jak uznáte za vhodné, my jsme jen rádi, že vědci věnují svůj čas a energii těm skutečně důležitým problémům.

Sdílejte článek

Přečtěte si také