Extrém

11. prosince 2014 11:50

Táňa Sáblíková

Opravdové neštěstí: Matka šesti dětí zemřela těsně před Vánoci

Neštěstí, které nechce zažít nikdo z nás. Nejsmutnější událostí v životě je ztráta maminky, v anglickém Dorsetu se to těsně před Vánoci stalo hned šestici dětí!

Amanda byla matkou šesti dětí, nejstaršímu potomkovi je 23 let, nejmladšímu pouhé čtyři týdny! Přestože byla maminkou čerstvě narozeného miminka, chodila Amanda do práce. Zastávala funkci telefonní operátorky a byla členkou hubnoucího klubu. Jejím cílem bylo sundat téměř 65 kilogramů!

Její smrt byla ranou pro všechny, zvlášť proto, že šlo o náhlou a nečekanou událost. Amandě skončila v práci směna, ona pospíchala domů za svými dětmi, ale když vyšla ze dveří, zkolabovala a přivolaným záchranářům se ji již nepodařilo oživit.

Amandin manžel Craig musel odejít z práce, aby zvládl veškerou starost o domácnost a také péči o malou Eden. Pokud by ale někdo myslel, že upadne do depresí a období Vánoc pro něj a jeho rodinu bude to nejnešťastnější roční dobou, mýlil by se.

„Amanda byla milující matka, manželka a dcera, byla tu vždy pro všechny,“ svěřil se Craig Daily Mailu. „Vánoce byly jejím nejoblíbenějším obdobím, a tak jsem se rozhodl, že je udělám i letos naprosto speciální pro všechny děti. Milovala pohled na jejich rozzářené obličeje, když viděly stromeček a rozbalovaly dárky,“ říká a má jasný plán a rozhodně odmítá, že by se staly Vánoce časem smutku kvůli její smrti.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Vánoce neštěstí

Přečtěte si také