Extrém

9. listopadu 2014 10:50

Táňa Sáblíková

Opravdu nesourodá dvojice! Navíc musí čelit trapným chvílím na veřejnosti

Některé dvojice musí čelit posměškům kvůli věkovému rozdílu, některé jsou si sice věkově blízké, ale odlišuje je třeba výška. Ať už se jedná o hodně vysokého kluka a malou holku nebo naopak. Opravdu specifické problémy má ale James a Chloe!

Oba jsou po uši zamilovaní, chodí po ulicích ruku v ruce…prostě řekli byste úplně normální pár. Až na to, že James trpí vzácnou chorobou zvanou diastrofická dizplazie a měří necelý metr! Oproti tomu Chloe je úplně obyčejnou ženou průměrného vzrůstu.

Dvojice, která si svoji rozdílnost vůbec nepřipouští, respektive si z ní dokáže udělat i legraci, se nedávno setkala s opravdu humornou historkou. Teda alespoň pro ně. Když vyrazili na večeři, číšnice, která měla jejich stůl na starosti, přišla k jejich stolu pro objednávku a v domnění, že James je malé dítě, donesla i omalovánky a pastelky!

Servírka si uvědomila svůj omyl až ve chvíli, kdy omalovánky Jamesovi předávala. Pár ale z trapné situace nedělal vědu a jen se smál. Vždyť všichni jsou jen lidé. „Servírka byla v šoku a dala okamžitě omalovánky za záda,“ smál se James při vyprávění této historky s tím, že si to osobně rozhodně nebere.

Vždyť má po svém boku Chloe, se kterou plánuje budoucnost a na příští léto i romantickou svatbu.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také