Extrém

25. února 2015 12:00

Lenka Zajícová

Otřesné! Rodina způsobila chlapci (6) trauma, když zinscenovala jeho únos!

Šestiletý chlapec z amerického Missouri byl velice přátelské dítě. Ale jeho rodina si myslela, že byl k lidem milý až příliš, proto se rozhodla uštědřit mu lekci. Nejdříve ho unesli, spoutali, odvedli do sklepa a tam mu řekli, že ho prodají do sexuálního otroctví!

Chlapcova matka Elisabeth Hupp, jeho teta Denise Kroutil a babička Rose Brewer se rozhodly, že nebohému dítěti ukážou, jak krutý může být svět.

Spolupracovník tety, Nathan Wynn Firoved, měl za úkol nalákat chlapce do svého pickupu, jakmile vystoupí v pondělí ze školního autobusu. Tam mu poté řekl, že už nikdy v životě neuvidí svou maminku a dokonce na něj namířil zbraň, v domnění, že přestane plakat.

To však ještě není zdaleka to nejhorší.

Muž svázal dítěti nohy i ruce igelitovými sáčky a na hlavu mu nasadil svou bundu aby nic neviděl. Po celou dobu byl muž v kontaktu s chlapcovou rodinou.

Svázaný a oslepený školák byl zaveden do sklepa v jeho domě, kde mu sundali kalhoty a řekli, že ho prodají do sexuálního otroctví!

Nakonec byl odpoután a směl jít nahoru do obývacího pokoje. Tam už čekala jeho rodina, aby ho poučila o chování k cizím lidem.

Naštěstí o neodpustitelném fingovaném únosu řekl malý chlapec školní úřednici, která zalarmovala policii.

Jeho matka je stíhána za zločin únosu a zneužívání či zanedbávání dítěte. Babička, teta a její spolupracovník byli obviněni z trestného činu únosu, omezení vlastní svobody a zneužívání či zanedbávání dítěte. Všichni čtyři “únosci” jsou drženi ve vězení Lincoln County, protože nikdo z nich nemá na zaplacení kauce ve výši 250 tisíc dolarů.

Nikdo z rodiny si nemyslí, že by udělali něco špatného, podle jejich slov chtěli chlapce pouze poučit.

Chlapec je nyní v ochranné vazbě. Snad se mu nakonec podaří překonat trauma, kterým si díky své rodině musel projít.

-nos

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky rodina únos trauma sklep zneužívání Nathan Wynn Lincoln County

Přečtěte si také