Extrém

31. října 2017 15:36

redakce Prima Lajk

Podívejte se, jak vypadá váš ukazováček. Tohle všechno o vás prozradí jeho tvar!

Podle rukou poznáš, s kým máš tu čest! Teda hlavně podle ukazováčku. Co všechno o vás může tento prst vypovědět?

Tvaru svých prstů, zejména pak ukazováčku, většina z nás asi nevěnuje příliš pozornosti. Po tomhle článku se to ale možná změní. Věděli jste totiž, že právě tvar a délka vašeho ukazováčku toho vypoví mnoho o vašich vlastnostech? To si myslí řada expertů, kteří na základě svých studií tvrdí, že jeho tvar toho o vaší osobnosti vypoví více, než si myslíte. Ostatně, zkontrolujte si to sami.

Na prsty u nohou se asi nedíváme zrovna často a většina z nás jim nevěnuje příliš pozornosti. Po tomhle článku se to ale možná změní. Věděli jste totiž, že tvar a délka vašich prstů toho vypoví mnoho o vašich vlastnostech? To si myslí řada expertů, kteří na základě svých studií tvrdí, že jejich tvar toho o vaší osobnosti vypoví více, než si myslíte. A my musíme říct, že to opravdu velmi sedí! Ostatně, zkontrolujte si to sami.

Rovný ukazováček - Neradi dáváte najevo své city a jste introverti. Chce to čas, než si lidé získají vaši důvěru a vy se jim naplno otevřete. Máte často melancholickou náladu a působíte chladně a odtažitě. Ve skutečnosti jste ale silná osobnost, která je velmi citlivá a uvnitř emotivní.

Zahnutý ukazováček - Jste volnomyšlenkáři. Nesnášíte povinnosti a zodpovědnost, raději necháváte věci vyplynout. Na druhou stranu jste však velmi věrní a citliví. Proto jste i dost zranitelní. V jakékoliv situaci ale dokážete zachovat chladnou hlavu a jednat rozumně.

Zkřivený ukazováček - Necháte se lehce vyprovokovat a nedokážete udržet emoce na uzdě. Občas vám ujedou nervy, ale dá se na vás spolehnout. Máte rádi řád a neradi se pouštíte do neprobádaných vod. Bojíte se, že vás jednou někdo zraní, proto vám trvá, než někomu začnete důvěřovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také