Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

Víte, co znamenají tyto ďolíčky nad zadečkem? Neuhodnete, v čem mohou být ženám prospěšné!

Ne, opravdu se nejedná jen o půvabnou okrasu dámského pozadí.
Vydáno: 13.09.2017
V čem jsou ženám prospěšné?

Ďolíčky nad ženským zadečkem. Jedna z maličkostí a detailů na ženském těle, které umí přitom  rozpálit nejednoho muže. Věděli jste ovšem, že kromě toho, že vypadají nad zadečkem opravdu sexy, mohou být ženám na rozdíl od jiných ďolíčků i prospěšné? Proč je některé holky mají a k čemu jsou dobré?

Jak vám tetování zajistí, že vám žádná žena neodolá?

Tohle je hlavní důvod, proč si díky tetování užijete více sexu. Proč vás to zatím nenapadlo?

Ďolíčky jsou způsobeny krátkými vazivovými úpony, které přitahují kůži ke křížové kosti. To má podle odborníků mimo jiné za následek lepší cirkulaci krve, jsou proto znamením zdravého těla. Ženy, které disponují těmito ďolíčky pak snadno poznají, zda žijí zdravě a nepřejídají se. Zkrátka a jednoduše, dokud je vidí, jsou stále hubené. Pokud však ženám začne okrasa nad zadečkem mizet, znamená to, že přibraly.

Tyto důlky však skrývají i výhodu v oblasti sexu. Podle mnohých studií totiž ženy s těmito ďolíčky dosahují mnohem rychleji a snáze orgasmu. Ovlivňují totiž právě cirkulaci krve v pánvi, díky čemuž žena dříve vyvrcholí. Takže buďte bez obav dámy. Pokud si z nějakého záhadného důvodu myslíte, že vám tyto důlky nesluší, věřte, že jste ve skutečnosti zdravější a máte mnohem lepší sex než vaše kamarádky.

Proč je zvrhlý sex tak dobrý?

ODHALENO: Tohle je důvod, proč jsou perverzní sex, úchylárny a čuňačinky v posteli zdravé!

Kolik sexu byste měli mít podle věku?

ODHALENO: Jak často byste měli mít sex, aby to odpovídalo vašemu věku?

Reklama
Článek je zařazen v: zdraví, Sex, Ďolíčky, nad zadkem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama