Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

ODHALENO: Jak často byste měli mít sex, aby to odpovídalo vašemu věku?

Sexem k lepšímu životu?
Vydáno: 24.08.2017
Kolik sexu byste měli mít podle věku?

Sex je jako peníze. Myslíte na něj většinu času, neustále máte dojem, že ho ostatní mají víc, i když ho máte hodně, nikdy jej nemáte dost. Spousta lidí pak navíc často řeší, jaké množství sexu je vlastně pro jejich život zdravé. A protože sex může být i věda, známe na tuhle otázku konečně odpověď.

Leonardo a Gisele Bundchen

Leonardo DiCaprio a jeho 7 žhavých ex-přítelkyň

Vědci z Kinseyho institutu sexu nyní totiž publikovali studii, ve které je přesně spočítané, jak často na základě jejich věku by lidé měli mít sex. Výsledky však nejsou nijak překvapivé.

Pokud je vám mezi 18–29, měli byste mít sex zhruba 112krát do roka, což je v přepočtu zhruba dvakrát do týdne. Pokud jste o něco starší, vychází to na 86 čísel za rok. Pro páry ve středních letech je to pak už dokonce jen 69 krát za rok. Zkrátka, stáří se nezapře. Nicméně, překvapila vás tahle čísla? A jste na tom líp, nebo hůř? 

Co ženy na mužích nejvíc nesnáší?

5 věcí, které ženy na mužích nenávidí! Co byste, pánové, měli ihned přestat dělat?

 

Mohlo by vás zajímat:

Reklama
Článek je zařazen v: zdraví, vztah, věda, věk, studie, generace, Sex, mladí lidé
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama