Extrém

4. září 2015 15:41

northstone

Posíláte si i vy s miláčkem erotické MMSky? Na to můžete TVRDĚ doplatit!

Napadlo by vás, že když si uděláte erotickou fotku a pošlete ji svému příteli či své přítelkyni, můžete mít OBA dost velký problém?

Není-li vám 18 let, můžete klidně skončit v klepetech. První případ, kdy byla šestnáctiletá dívka zatčena jako dospělá za pořizování a šíření sexuálně explicitních fotografií nezletilé a za zneužívání nezletilé. Ze zneužívání nezletilé a držení fotografií byl obviněn i její přítel, kterému byly fotky určeny. Pokud bude odsouzen, hrozí mu mimo jiné i celoživotní umístění do registru delikventů.

U dívky, se nakonec tento trest snížil na rok. V Severní Karolině, kde se případ odehrál, je věková hranice pro sexuální styk 16 let. Proto všechny pobouřilo, že pár spolu může mít sex a přesto vadí, že si posílá erotické fotky. Zneklidnění jsou hlavně psychologové, kteří tvrdí, že tvz. Sexting je v dnešní době u mnoha mladých způsob, jak se se poznat, před první reálnou sexuální zkušeností. Jeden z nich dokonce uvedl, že pokud by se zasílání nahých fotografií začalo řešit ve velkém, jedná se o několik milionů dětí. Co si o tom myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také