Extrém

9. května 2017 11:50

redakce Prima Lajk

PŘÍBĚH: Týpka po útoku žraloka odvezli do nemocnice! Tam doktoři při rentgenu objevili něco NEUVĚŘITELNÉHO!

Když útok žraloka není to nejhorší, co se vám ten den přihodí…

Pro většinu lidí by útok žraloka bylo to nejhorší, co se jim ten den přihodilo. To ale neplatí pro Eugena Finneyho. Jeho příběh je ovšem kapku složitější. Vše začalo na dovolené v Kalifornii.

Eugene se v osudný den válel s rodinou na pláži. Když si šel později zaplavat, ucítil z ničeho nic náraz do zad. Najednou se začal topit a rychle mu docházel dech. Povedlo se mu však uvolnit a vyplavat na povrch, odkud se po chvilce dostal až na pláž. Jeho žena si všimla, že krvácel, Eugene ale vůbec netušil, co se vlastně stalo. Až druhý den díky novinovému článku zjistil, že byl v okolí pláže ten den spatřen žralok.

Eugene Finney a jeho rodina, Foto: facebook.com

Eugene ale do nemocnice v tu dobu nespěchal. V klidu si užil zbytku dovolené a teprve po návratu domů, kdy ho bolest zad stále nepřešla, se odhodlal navštívit místní nemocnici. Tam mu potvrdili, že mu rána na zádech natekla a proto ho to bolí. Při rutinním rentgenu však nalezli na jeho ledvinách nádor, který byl díky bohu ještě stále příliš malý na to, aby se rakovina dostala i do zbytku jeho těla. Po úspěšné operaci je tak Eugene zase zcela v pořádku. A to je příběh o chlapovi, kterému útok žraloka zachránil život.

Slušnou jizvu žralok zanechal, Foto: facebook.com

Jaké jsou nejdivnější věci, které dělají něčí partneři? Zjistíte v následující galerii:

Sdílejte článek
Štítky nemocnice žralok útok nádor dovolená zdraví rakovina rána

Přečtěte si také