Extrém

5. června 2017 11:08

redakce Prima Lajk

PŘÍBĚH: Žena pomohla bezdomovci, který před ní upadl na zem! Když zjistila, co měl ve svém vozíku, okamžitě…

Akt téhle ženy bezdomovci kompletně změnil život.

Tenhle příběh se týká dvou lidí. Tou první je Dana Lee Calabrese, která se jednoho dne procházela po ulici a tím druhým je bezdomovec jménem Douglas Dean Hall, který je zároveň i válečným veteránem, a který před Danou v kritickém momentě svého života zkolaboval přímo na ulici.

Dana okamžitě přivolala záchranku, když se ale zeptala, jestli muže odvezou i s jeho věcmi, které měl uložené do malého nákupního vozíku, záchranáři ji ignorovali. A tak se žena rozhodla o věci, které musely mít pro muže nevyčíslitelnou hodnotu, postarat sama. A to jedním možným způsobem – odvezla si je všechny k sobě domů.

Poté Dana rozjela na sociálních sítích pátrání po neznámém bezdomovci, které doložila fotkou jeho vozíku (se jménem) a také části jeho věcí. Shodou okolností to byl právě její soused, který bezdomovce našel. Tím ale příběh neskončil. Douglas se totiž chtěl dostat až do New Yorku, kde by mohl začít nový život, a přesně to se mu s pomocí Dany povedlo. Přes server GoFundMe založila sbírku a ta nabrala tak velkou mediální pozornost, že má nyní Douglas nejen na cestu, ale i slušně extra na to, aby si splnil svůj sen. Nádhera, že?

Sdílejte článek

Přečtěte si také