Extrém

27. ledna 2015 14:00

Lenka Zajícová

Proč je život po 25. narozeninách už jenom horší?

Protože doposud byl nejhorším problémem výpadek „fejsu“ a to, že nemáte dost lajků na poctivě vyretušované fotce na „instáči“. Holky, seznamte se s realitou. Bude hůř…

Začnete stárnout, kocoviny se začnou každý rok jen a jen zhoršovat...

Ale to vám moc nevadí, protože peníze se s vaší první prací začnou dvakrát tak rychle vytrácet, a tak je velká pravděpodobnost, že na alkohol už prostě nezbyde. Stejně tak jako občas na nájem nebo na jídlo…

Ti nejotrlejší z vašeho okolí si začnou pořizovat děti a vám je jasné, že pokud nosíte mezi nohama vagínu, občas jen tak z principu budete propadat panice, že zůstanete sama a vaše nejplodnější dny jsou již za vámi. Vyhoďte předpisy na Postinor a darujte je svým mladším kamarádkám.

Tomu ani nepřidává fakt, že se ta vaše kdysi šťavnatá prdelka začne měnit na zadek posetý celulitidou, který má stejnou konzistenci jako paměťová matrace.

Ale i tak začnete více počítat… nejen dny do výplaty.

Počet sexuálních nabíječů, kteří prošli vaší postelí (kuchyňskou linkou, pracovním stolem…) začínáte počítat s větším zamyšlením. Občas nějakého zapomenete a pak, když je konečně spočítáte všechny... co uděláte? Pěkně je vydělíte!

Pomalu zjišťujete, že vaše požadavky týkající se partnera musíte přehodnotit, snížit, ubrat, zmírnit a důsledně zredukovat. Ale holky, nevěšte hlavu. Ještě nejste u třicítky. To začnou mizet úplně.

Začnete si uvědomovat, že některé věci se vám asi nepodaří. Nebudou z vás slavné zpěvačky, herečky, topmodelky a ani nositelky Pulizerovy ceny. Možná se však naučíte psát konečně Pulitzerovy správně.

Mohlo by vás zajímat:

Leni Zajíců

Sdílejte článek
Štítky peníze narozeniny

Přečtěte si také