Extrém

24. února 2015 10:16

karin snydrova

Seznámily se jako ženy. Nyní jsou z nich muži a plánují svatbu!

Partneři Finlay Games a Drew Bushnell se seznámili před pěti lety. Tehdy však bylo všechno jinak. Jmenovaly se Abbie a Kate a byly to ženy. Obě dvě ale věděly, že se narodily do špatného těla a tak se rozhodly podstoupit náročnou operaci změny pohlaví.

Jednačtyřicetiletý Finlay, který pracuje jako dobrovolník pro organizaci podporující gaye a lesbičky, se nechal slyšet jako první z páru, že touží po změně pohlaví. Tenkrát se opravdu bál, že jeho přiznání navždy ovlivní vztah s jeho přítelkyní, tehdy ještě jménem Kate. Ona se však rozhodla Finlaye během celého procesu přeměny podporovat.

"Už od deseti let jsem věděl, že nejsem normální. To, že jsem homosexuálně orientovaný, jsem zjistil v mých čtrnácti. Nikdy jsem se necítil ve své kůži. Odjakživa jsem nesnášel růžovou, panenky mi nic neříkaly a odmítal jsem nosit dívčí šaty. Nevěděl jsem, co si mám se svými pocity počít, a tak jsem začal pít. Doufal jsem, že alkohol mi pomůže cítit se líp, ale nebyla to pravda. Svou závislost jsem však porazil a jako střízlivý jsem věděl, na čem jsem. Později jsem si uvědomil, že jediným východiskem je pro mě změna pohlaví," dodává Finlay.

Když však Finlayovi začaly po hormonálních práškách rašit na obličeji první vousy a přípravy na operaci odstranění prsou vrcholily, zjistila Kate, že i ona je muž uvězněný v ženském těle.

"V tu chvíli jsem si uvědomila, že jsem se vlastně nikdy necítila ve svém těle dobře. Nechtěla jsem nijak zastínit jeho rozhodnutí. Bylo to pro mě velice těžké, ale stejně jako Finlay jsem věděla, že jako žena dál žít nemůžu. S jeho podporou jsem si změnila jméno a odstartovala svou vlastní cestu k novému životu." vzpomíná Drew (Kate).

Loni požádal Finlay Drewa o ruku. Své ANO by si chtěli říct ve skotském Glasgow, ovšem ne dříve než za dva roky. To proto, že jejich přeměny budou konečně definitivní.

Další lidé, kteří podstoupili změnu pohlaví. Mrkněte, jak vypadali PŘED a PO.

Sdílejte článek

Přečtěte si také