Extrém

1. září 2015 15:00

redakce Prima Lajk

ŠÍLENÁ GALERIE: Neuvěříte, že tyto ženy opravdu existují! Jedna má dvě hlavy, další rekordní prsa, jiná největší zadek...

Někdy se matka příroda zblázní, jindy jí k tomu dopomůžeme. Třeba jako Němka, která chce mít největší prsa světa. Zato například Mikel Ruffinelli zadek narostl sám od sebe. Podívejte se na nejneuvěřitelnější ženy světa.

Dvouhlavá žena, nebo dvojčata s jedním tělem? Abigail a Brittany sdílí některé orgány, jiné mají každá pro sebe, třeba žaludek. Dokáží samostatně psát nebo jíst.

Nejdelší vlasy má Asha Mandela, dorostly jí do délky 580 centimetrů. Udělala si z nich dready.

Nejmenší ženou světa je Jyoti Amge, která měří jenom 61 centimetrů. Její výška ji zapsala i do Guinessovy knihy rekordů.

Největší nohy má Mandy Sellars. Je jedinou ženou na planetě s genetickou poruchou, která způsobuje nekontrolovatelný růst nohou. Každá váží 22 kilo. Levou nohu si nechala Mandy amputovat, ale končetina částečně dorostla zpátky!

Největší zadek světa patří Mikel Ruffinelli. Na šířku měří víc než Mikel na výšku! S 243 centimetry ji „přerůstá“ o téměř 80 centimetrů.

Největší prsa má tahle německá modelka. Jejím životním cílem je neustále zůstávat v pozici ženy s nejplnějším dekoltem na světě.


Přečtěte si také