Extrém

7. března 2017 13:39

redakce Prima Lajk

ŠÍLENÉ! Mladé ženě začalo hnít tělo a přišla kvůli tomu o prso! Nic nechutnějšího dnes neuvidíte

Zdánlivě nevinná hra se pro Lesley Kane (35) změnila v noční můru. Lesley se rozhodla zahrát si s kamarádkami vybíjenou. Při nešťastné ráně, která jí odřela bok, však začal boj o holý život.

Do rány se ji totiž dostala nebezpečná bakteriální infekce, která začala požírat její tkáň. Lesley uvedla, že se jí udělalo nevolno už po několika hodinách doma. Ze začátku se cítila jako při chřipce, později však začala muka. Do nemocnice přijela až po 4 dnech v ukrutných bolestech.

Po příjezdu do nemocnice jí lékaři sdělili šokující informaci o tom, že její tělo napadla bakterie zvaná nekrotizující fasciitida. Kdyby dorazila do nemocnice o několik hodin později, už by jí nedokázali pomoct.

V rámci léčby dvojnásobná maminka přišla o levé prso, část hrudníku, boku i zad. "Ta bakterie mě chtěla zabít. Maso ve mně hnilo," dodala Lesley.

"Když jsem se probrala ze sedativ, v hrůze jsem zjistila, že mi chybí skoro půlka těla! Až když mi manžel a lékaři všechno vysvětlili, byla jsem ráda, že mi zachránili život," říká dnes Lesley.


Přečtěte si také