Extrém

17. srpna 2015 15:42

redakce Prima Lajk

SKANDÁL: Český umělec nalil v Polsku do svěcené vody své sperma! Chce tím obrátit křesťany na ateisty!

Známý český umělec Milan Kohout posvětil vodu zcela pohanským způsobem. Alespoň na chvíli z ní byla "voda živá".

Nový vzestup světových náboženství mu přijde nechutný a na protest proto zvolil podobně nechutný způsob. Milan Kohout, světoznámý umělecký buřič a performer, nezůstal nic dlužný své pověsti. Tentokrát si vzal na mušku pánbíčkáře všech zemí – a střílel z vlastního koženého kanónu.

Náboženství se podle něho opět stávají páteřní mocí v různých státech světa, což je velká prohra ateistických snah mnoha generací a k moci se opět dostává odporné a mozkům diktující náboženství. Je však pokrytecké otřásat se hnusem nad fundamentálním islámem a přitom zapomínat na fundamentální křesťanství, které získává stále větší politickou i ekonomickou moc. Ukázkou toho jsou třeba církevní restituce v Česku nebo ohromný vliv, jež mají křesťanské síly v sousedním Polsku.

A právě u našich pobožných severních sousedů se rozhodl provést performance s názvem Chci konvertovat křesťany. Shromáždil trochu svého spermatu, které podle něho musí obsahovat trochu genetické informace o jeho ateismu (je nám prý geneticky předurčen) a zředil ho ve svěcené vodě. Tu pak nalil zpátky do křtitelnice velkého polského kostela. Doufal, že se tím semeno vsaje do kůže křižujících se křesťanů a tím je konvertuje k ateismu.

Celé Kohoutovo prohlášení, v němž mluví i o léčivé síle, kterou můžou mít islámští přištěhovalci na naši kulturu, si přečtěte ZDE.

Co myslíte, konvertovalo Kohoutovo sperma polské křesťany? Budou ho další ateisti následovat a posvětí svou "vodou živou" i české křtitelnice?

Mimochodem... pár rad :)

Sdílejte článek

Přečtěte si také