Extrém

30. dubna 2017 14:12

redakce Prima Lajk

Skandál! Luxusní festival se vstupným za 300 tisíc se změnil v peklo! Lidi honili psi, k jídlu chleba, hvězdy nevystoupily

Když odletíte na luxusní festival, ale nakonec musíte spát ve stanu.

Obří průšvih teď mají na kontě pořadatelé Fyre festivalu, luxusní verze hudebního festivalu, který se měl konat na Bahamách. Lidem byly slíbeny obří vily, drahé jídlo a k tomu všemu skvělá hudba. Jenže realita vypadala zcela odlišně.

Po příletu lidé zjistili, že nejenže nemají k dispozici žádné vily, samotní pořadatelé a zaměstnanci festivalu totiž nebyli nikde k nalezení a návštěvníci se tak o sebe museli postarat sami. Místo drahého jídla byl lidem servírován chleba se sýrem a šunkou a už po pár hodinách bylo jasné, že se žádný festival konat nebude. Hudební hosté totiž začali rušit své výstupy. Tím však hororový zážitek nekončil.

Podle všeho se návštěvníci festivalu dostali na ostrově do křížku s místními obyvateli a po prostorech se podle všeho také pohybovala smečka divokých psů. Zkrátka ideální dovolená, která nakonec skončila uvězněním na letišti, odkud nic po dlouhé hodiny neletělo. Na galerii těchto děsivých zážitků z Fyre festivalu se teď můžete podívat zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také