Extrém

11. dubna 2017 10:24

redakce Prima Lajk

SKANDÁL! Šokující video ukazuje nevinného doktora BRUTÁLNĚ vyvlečeného z letadla! Takové násili jste ještě neviděli!

S touhle společností už si brzy nezalétáte.

Představte si, že jednoho dne nasednete do letadla směr domov a těsně před odletem přijde zpráva od letecké společnosti, že se omylem prodalo příliš mnoho letenek, a někdo tak musí vystoupit. A co hůř, musí vystoupit, aby udělal místo pro zaměstnance společnosti. Trapas, že ano? Pořád ale situace, kterou lze vyřešit diskrétně a hlavně férově. To nejsmutnější na tom však je, že přesně takový incident nedávno nastal a společnost United Airlines se rozhodla, že ho vyřeší zcela opačným způsobem.

Na Twitteru se včera objevilo video, na kterém jsou vidět členové letecké ochranky, kterak doslova táhnout nevinného muže, podle všeho doktora na cestě z práce, pryč z letadla. Ostatní pasažéři na ně přitom křičí, aby přestali, aby toho nechali, že muži zjevně ubližují. To ale zaměstnance ostrahy nezajímalo a dál nebohého muže násilně táhli pryč.

Internet tak zaplavila bouře velmi rozzuřených lidí, kteří volají nejen po žalobě, ale zároveň po obřím bojkotu této aerolinky. Ta se doposud k celému incidentu nevyjádřila.

A teď pro změnu něco na zvednutí nálady. Tyhle fotky se stanou neuvěřitelně sprostými, když si je v hlavě spojíte dohromady:


Přečtěte si také