Extrém

8. června 2015 14:25

Lucie Průchová

SMUTNÝ PŘÍBĚH: Těhotnou ženu zastřelil přítel. Dítě se ale podařilo zachránit!

Další příběh, ze kterého nám běhá mráz po zádech! Jak může být někdo schopný střílet na svou přítelkyni, ještě k tomu, když čeká jeho vlastní dítě?

Kimberly Dianne Richardsonová (25) z Raleighu, v Severní Karolíně, byla postřelena v noci svým přítelem. Po útoku ještě pár hodit žila, zřejmě se podvědomě snažila zachránit své dítě. Zemřela až druhý den ráno, kdy byla její ratolest v pořádku na světě.

Policie přijala v noci volání na linku 911, zavolala jí sama Richardsonová a nahlásila, že byla postřelena. Snažila se mluvit, ale bylo to pro ni určitě velice náročné: „Byla jsem postřelena, nemůžu mluvit, ON mě zastřelil.“

Žena byla v šestém měsíci těhotenství a bohužel zranění nepřežila, dítě lékaři zachránili. Naštěstí? Jaký bude mít ten malinký tvoreček asi život? Maminka mrtvá, táta ve vězení a ještě ke všemu bude celý život vědět, že vlastní otec zavraždil mámu. Jak se s tím asi vyrovná?!

Děťátko je děvče, přežilo traumatizující událost a je v současné době stále v nemocnici. Jmenuje se Lacy, což je jméno, které si pro ni Kimberly přála. Druhé křestní jméno dítěte je Dianne, stejně jako prostřední jméno její mámy.

Přítel (tedy i vrah), Daniel Joseph Steele (25), byl nalezen ve svém domě, krátce po střelbě a byl zatčen policií. Byl obviněn z vraždy prvního stupně.

Kamarádka napadené ženy, Paige Bragdon vypověděla, že Richardsonová byla oddaná křesťanka a milovala hudbu: „Byla opravdu, opravdu šťastná, že čeká miminko a moc se na něj těšila."

"Udělám vše pro dobro tohoto dítěte. Stáli při ní všichni svatí, když přežila tuto hrůzu a snad ji neopustí, ani v dalším životě."

Podrobnosti případu zatím nejsou známy. Proč muž střílel, se vyšetřuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také