Extrém

27. října 2016 14:32

Tereza Javorová

ŠOK! Na Facebooku uvidíme více NAHOTY! Zmírnil svoje přísná pravidla a teď ukáže i...

Sen se stává skutečností! Facebook už nebude krutě cenzurovat všechny krásné věci, křivky a záhyby, kterým nás obdařila matka příroda. Jinak řečeno, bude ukazovat více nahoty!

Zákazy na Facebooku bývají pěkně otravně a často dost diskriminující. Zatímco muži se tam mohou ukazovat bez trička, dívka bez podprsenky je okamžitě nahlášena jako nevhodný obsah a uživateli, co fotku vyvěsil, na pár dní Facebook utne tipec a vystaví ho kruté samotě bez sociálních sítí a svých věrných 678 přátel.

Jenže i Facebook díky bohu vyměknul! Kvůli nátlaku uživatelů se rozhodl svoje přísná cenzurní pravidla zmírnil a bude ukazovat i to, co dříve bez pardónu zakázal. I když si na zavedení nových pravidel budeme muset ještě pár týdnů počkat, už teď je jasné, že zeď Facebooku bude o něco zajímavější. Nově se totiž nebudou zakazovat nevhodné obrázky, které by jinak byly na černé listině, pokud budou nějakým způsobem důležité či budou zobrazovat veřejný zájem.

A to samé platí u nahých fotek! Jakmile budou mít edukativní, tedy vzdělávací účel, zábavný či satirický, Facebook je zakazovat NEBUDE! Dámy a pánové, připravme se na nejlepší období na sociálních sítích!

Sdílejte článek
Štítky Facebook nahota Šok

Přečtěte si také