Extrém

8. října 2015 14:00

redakce Prima Lajk

ŠOK: Nové Stmívání se blíží! Neuvěříte, co se v něm stane s Bellou a Edwardem…

Odbornice přes upíry Stephenie Meyer se rozhodla oslavit desáté výročí vydání slavné ságy novou verzí příběhu o krvelačné lásce. Přišla s knihou o délce 442 stran, kde si ale Bella s Edwardem prohodí pohlaví.

Takže tu budeme mít kluka Beaua a upírku Edythe. Nicméně se prý nejedná o obyčejné prohození rolí, spisovatelka také změnila osobnostní rysy postav, aby vzniklo úplně nové prostředí, byť založené na nehynoucím příběhu, kterému propadly miliony teenagerek po celém světě.

Kniha se jmenuje Life and Death: Twilight Reimagined a na jejím obalu se opět objeví jablko v dlani, nicméně tentokrát bude mít jasně zelenou barvu. Meyer se prý rozhodla napsat druhou verzi, aby reagovala na kritiky, že z Belly udělala pannu v nesnázích. Nyní jí tedy přiřkla mužskou roli.

Mrkněte na upírské doupě z Twilightu:

„Vždycky jsem trvala na tom, že by nebyl žádný rozdíl, kdyby byla Bellina role mužská a upír by zase byl ženou. Pořád to bude ten stejný příběh,“ vysvětlila Meyer, proč se rozhodla dát své teorii důkaz v nové knize. Příběh je tedy úplně stejný a když se Meyer zeptali, jestli natočí i film s Beauem a Edyth, řekla, že ne. Takže tu vždycky bude jen jedna filmová Bella a jeden Edward.

Sdílejte článek
Štítky upír

Přečtěte si také