Extrém

27. července 2015 15:50

redakce Prima Lajk

SKUTEČNÝ TWILIGHT: Žena přiznala, že přítel pije její krev. Získává tím prý energii

Američan Michael Vachmiel poprvé okusil krev, když mu bylo 13, během intenzivního sexuálního styku. Životodárná tekutina mu zachutnala. Ze ženy, s níž v současnosti udržuje intimní vztah, saje krev. Jí to vůbec nevadí. Jako večeře se nabízí už deset let.

Muž tvrdí, že mu ženina krev dodává potřebnou energii, aby přežil. Osmadvacetiletá dívka není v tomhle oboru žádným nováčkem a ve vampýrské komunitě je známá. Krmila takhle už několik mužů. Říká se jí „Černá labuť“, to jsou lidé, kteří nechávají samozvané upíry, aby jim pili krev.

Pár se potkal před dvěma lety na upírském bále v texaském Houstonu. Vztah okořeňují právě pitím krve. Podle ženy je potřeba mít s tím, koho krmíte, silné spojení a věřit mu. Takovou osobu v Michaelovi prý našla.

Dobrou chuť! Michael se svou přítelkyní.

Ale pokud si představujete Michaela jako nějaké Drákulu, je to docela jinak. Celý proces krmení je prý čistý a pro oba bezpečný. Michael desinfikuje místo, ze kterého by se měl napít, a udělá do své přítelkyně asi dvoucentimetrový řez speciálním nástrojem a pak už si jen popřejí dobrou chuť.

Žena prý nikdy z rituálu, který provozuje už deset let, neonemocněla. A upír ani nepotřebuje moc krve. Když se jí přepije, udělá se mu špatně. Takže Michaelovi k získání potřebné energie stačí málo. Pro ženu je zase předání téhle životodárné energie příjemným uvolněním. Rituál provádějí několikrát do roka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také