Extrém

24. července 2015 11:08

redakce Prima Lajk

STRAŠIDELNÉ FOTO: Ženě narostly upíří tesáky. Může to potkat i vás

Pravidelné návštěvy zubařky Charlotte Bateman nepomohly. Dentistka ignorovala ženinu chorobu dásní a Charlotte pak dopadla, jako by hrála v nepovedeném Stmívání. Britka zatím přišla o úsměv, ale do budoucna kvůli nemoci přijde i o všechny zuby!

I když se své zubařce svěřovala, že má obavy ohledně kazících se dásní a toho, že se její zuby začínají samovolně „pohybovat“, lékařka nic nedělala. Ženu ani nenapadlo vyměnit ji za jiného dentistu, protože k ní chodila už roky a vždycky byla spokojená.

Už rostou

Charlotte, která vyrábí svatební dorty, se začaly formovat tesáky jak od Drákulovy nevěsty! To byl v jejím zaměstnání problém, protože se musí setkávat s klienty. Brzy dostala strach ukazovat svůj vampýrský úsměv a stáhla se do ústraní. Zároveň začala soudní spor se svou nedbalou zubařkou.

Americký úsměv

Ta ani po roce nepřipustila chybu, ale Charlotte získala kompenzaci v hodnotě 25 tisíc liber, aby mohla zaplatit léčbu, která jí zbaví děsivých tesáků. Jenže její dásně ustoupily natolik, že odhalily kosti. V budoucnu tak Charlotte o zuby přijde a bude si muset zaplatit zubní implantáty.

A to ji ani nic nekouslo!

Sdílejte článek

Přečtěte si také