Extrém

18. června 2015 11:24

Lucie Průchová

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Pár byl nachytán při souloži v nákupním centru

Jasně, když to na vás přijde, nedá se s tím nic dělat, chápeme. Když musíš, tak musíš, ale pak se vám může stát i tohle – vaše erotické video obletí celý svět a vaše popularita bude alespoň na jeden týden větší, než když dostanete Oscara.

Snímek ukazuje nadržený pár, který to prostě nevydýchal a skočil na to. Oddával se rozkoši ve zkušební kabince nákupního centra v Sydney, v Austrálii.

Jejich pravidelné pohyby a vzdychání jim ale narušili dva mladíci, kteří se možná chtěli něco přiučit, a tak se rozhodli, že si pořídí video na své mobilní telefony a budou si ho pouštět, jako učební pomůcku.

Pro tento rozjetý pár to musel být dost ponižující okamžik, ještě, že se slečna nelekla. Z toho by mohla být pěkná polízanice. Znáte ty případy, kdy pár musí do nemocnice s tím, že se od sebe nemůžou odtrhnout. Slečna se prostě sevře a muž má „po ptákách“.

Muž na videu je středního věku a žena je o poznání mladší. Hrátkám se oddávali v poloze misionář, takže stará dobrá klasika.

Muž po tom, co zjistil, že mají nezvané hosty, vytáhl kalhoty a pokorně se omlouval: „Promiňte, nechali jsme se unést.“

Teenageři si pak asi řekli, že by mohli získat nějaké ty kliky na svém Facebooku, a tak video zveřejnili. Ještě, že byli alespoň natolik ohleduplní, že aktérům překryli obličeje.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie Facebook Sydney obchodní centrum nákupní centrum

Přečtěte si také