návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Extrém

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Pár byl nachytán při souloži v nákupním centru

Jasně, když to na vás přijde, nedá se s tím nic dělat, chápeme. Když musíš, tak musíš, ale pak se vám může stát i tohle – vaše erotické video obletí celý svět a vaše popularita bude alespoň na jeden týden větší, než když dostanete Oscara.
Vydáno: 18.06.2015
Souložit ve zkušební kabince je jistě vzrušující, ale tohle se nepovedlo
Autor: archiv youtube.com Souložit ve zkušební kabince je jistě vzrušující, ale tohle se nepovedlo

Snímek ukazuje nadržený pár, který to prostě nevydýchal a skočil na to. Oddával se rozkoši ve zkušební kabince nákupního centra v Sydney, v Austrálii.

Jejich pravidelné pohyby a vzdychání jim ale narušili dva mladíci, kteří se možná chtěli něco přiučit, a tak se rozhodli, že si pořídí video na své mobilní telefony a budou si ho pouštět, jako učební pomůcku.

Pro tento rozjetý pár to musel být dost ponižující okamžik, ještě, že se slečna nelekla. Z toho by mohla být pěkná polízanice. Znáte ty případy, kdy pár musí do nemocnice s tím, že se od sebe nemůžou odtrhnout. Slečna se prostě sevře a muž má „po ptákách“.

Sex pod vodou zachytily kamery.

Kamery natočily mladý pár, jak si to rozdává pod vodou v aquaparku plném dětí. Zvrhlíky odvedla policie

Muž na videu je středního věku a žena je o poznání mladší. Hrátkám se oddávali v poloze misionář, takže stará dobrá klasika.

Muž po tom, co zjistil, že mají nezvané hosty, vytáhl kalhoty a pokorně se omlouval: „Promiňte, nechali jsme se unést.“

Teenageři si pak asi řekli, že by mohli získat nějaké ty kliky na svém Facebooku, a tak video zveřejnili. Ještě, že byli alespoň natolik ohleduplní, že aktérům překryli obličeje.

Soulož v kabince se moc nepovedla!
Článek je zařazen v: nákupní centrum

reklama