Extrém

7. února 2015 08:50

Táňa Sáblíková

Svatba se šíleným koncem: Žena pořezala družičku - RESUMÉ 100 STEHŮ!

Tak takový konec své svatby si nevěsta určitě nepředstavovala, jedna z jejích družiček totiž skončila se sto stehy na obličeji! Otřesný případ se stal v Jižním Walesu. Co se stalo a může si za to žena sama?

Devětadvacetiletá Sarah Cosker se již nikdy nebude smát tak, jako předtím. Sarah byla totiž napadena o pět let starší Cherie Morgan na posvatební oslavě. Cherie napadla Sarah rozbitou skleničkou od vína a to na toaletě.

Útočnice byla již postavena před soud a za svůj útok si odsedí čtyři a půl roku ve vězení. Dvě svědkyně u soudu navíc potvrdily, že Cherie Morgan byla nachytána, jak flirtuje s manželem jiné ženy. Sarah se ozvala, což neměla dělat, protože Cherie na ní zaútočila. „Od útoku je ze Sarah úplně jiný člověk,“ řekl prokurátor.

Bankovní pracovnice je po útoku psychicky na dně a není schopná pracovat. „Nedokáže se podívat do tváře svým kolegům v práci. Její sebevědomí a sebedůvěra jsou ty tam,“ zaznělo v závěrečné řeči soudce.

Její tvář „zdobí“ 100 stehů a nikdy již nebude vypadat tak, jako předtím. Jizvy jsou totiž vidět opravdu jasně a zřetelně.

Sarah Cosker ještě před útokem ženy

Družička Sarah Cosker skončila se 100 stehy v obličeji

Útočnice Cherie Morgan

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také