Extrém

6. července 2017 16:14

redakce Prima Lajk

Tahle šílená youtuberka šokovala internet. Přiznala, že kojí své dítě i při sexu a užívá si to!

Matka dvou dětí přišla se zajímavým způsobem, jak zvládat více věcí najednou.

Kojení je nejpřirozenějším způsobem, jak nakrmit dítě. Zařídila to tak příroda a navíc je vědecky dokázáno, že mateřské mléko je pro narozená mimina nejlepší možná výživa. Proto je ostudné, že současná pokrytecká společnost vnímá kojení jako něco špatného, místo toho, aby jej podporovala. Tasha Maileová, youtuberka, která sama sebe označuje za veganskou kojící matku a pravidelně natáčí videa o své otevřenosti ke kojení dítěte do jeho vyššího věku, se nyní obrátila proti těm, kteří se pokoušejí kojení stigmatizovat. A své přímé postoje povýšila na další úroveň.

Ve videu nazvaném „Mám sex při kojení?“ Tasha mluví o tom, že náboženství v lidech posiluje strach ze sexuální energie, jejíž projevy jsou povoleny jen za zavřenými dveřmi. Přestože je výrazně duchovně založená, zastává názor, že mít sex, zatímco vaše dítě je u toho, neznamená, že je zapojeno přímo do aktu. Prozradila, že se při kojení svého dítěte milovala několikrát a nevidí na tom vůbec nic špatného, protože lidé jsou stvořeni pro to, aby si užívali sex a z něj plynoucí potěšení.

Spojovat krmení dítěte se sexem je možná pro mnohé příliš. Někteří uživatelé to v komentářích považují za nevhodné a označují to dokonce za incest. Jiní naopak chválí Tashinu otevřenost a způsob, jak dokáže být sama sebou. Bez ohledu na to, co si o tom myslíme, není pochyb, že tahle matka povýšila zvládání více věcí najednou na úplně novou úroveň.

Sdílejte článek

Přečtěte si také