Co vás překvapí víc?
Autor: profimedia.cz Co vás překvapí víc?

Tohle je 10 nejsprostších historických faktů, které vám v dějáku neřekli!

Publikováno: 16.01.2017
Mysleli jste si, že je dějepis nuda a že si z něj musíte pamatovat jenom spoustu dat a jmen? Tato historická fakta změní váš názor a můžete s nimi machrovat na učitele.

reklama

Světové dějiny jsou šílenější, než byste si mysleli, mrkněte na následujících deset příhod, které se staly slavným osobnostem, se kterými se setkáváte na stránkách učebnic dějepisu.

Penisy do sbírky
Rasputina a Napoleona pojí jedna zajímavá věc. Po jejich smrti jim byly odříznuty penisy, které pak skončily ve sbírkách bohatých Evropanů. Zatímco mumifikovaný penis Rasputina měřil neuvěřitelných 33 centimetrů, Napoleonův jenom tři centimetry.

Pohrabáč v zadku
Anglický král Edward II. údajně zemřel tak, že mu věznitelé vrazili nažhavený pohrabáč přímo do řitního otvoru. Král pak na následky zranění zemřel. Mělo se jednat o trest za jeho náklonnost k jiným mužům.

Vibrátorem ke zdravé mysli

Koncem devatenáctého a začátkem dvacátého století se stav, které byl popisován jako hysterie, léčil u žen orgasmem. Lékař přivedl ženu k vyvrcholení, což mělo zajistit její zdravou mysl. Tato praxe později vedla k vytvoření elektrického vibrátoru.

Panny pro nacisty
Syfilis byl za druhé světové války problém. Nacisté proto vyráběli pro své vojáky nafukovací panny, aby muži ve zbrani nechodili za prostitutkami.

Podívejte se na panny vyrobené pro pedofily:

Filozof měl rád mamči
Známý osvícenec Jean Jacques Rousseau v posteli rád oslovoval ženy „mami“ a nutil je, aby mu naplácaly.

Kateřina Veliká byla nymfomanka
Známá ruská carevna byla vášnivou fanynkou sexu. Měla hodně milenců, kterým rozdělovala politické posty a její ložnici prý zdobil nábytek s vyřezávanými pohlavními údy.

Audience s orálním sexem
Čínská císařovna Wu Zetian, které se v sedmém století podařilo, aby sama vládla Číně, nutila muže, kteří za ní přišli na audienci, aby ji orálně uspokojovali. Chtěla tak vyjádřit svou nadřazenost.

Stovky milenek
Alexandr Veliký měl 361 milenek. Kdyby měl ještě o čtyři víc, mohl mít na každý den v roce jednu.

Tajný deník Anny Frankové
Jedna z nejčtenějších knih o druhé světové válce byl před vydáním editována a zmizely z ní tak některé pasáže. Byly to právě ty, kde Anna psala o masturbaci a menstruaci.

Mozart napsal sprostou píseň
Jmenuje se „Vylízej mi zadek“ a byla pro šest zpěváků. Na koncertech ji ale neuslyšíte, sloužila jenom pro jeho kamarády.
 

 

Co může za zkázu Titanicu?

ODHALENO: Zkázu Titanicu nezpůsobil ledovec! Nové důkazy ukazují, že legendární loď se potopila z tohoto nečekaného důvodu!

Zvládnete to?

Tenhle sexuální trik vám prodlouží život! Zaručeně funguje, ale dokážete ho vydržet?

reklama