Extrém

30. září 2017 14:30

redakce Prima Lajk

Tohle je pravý důvod, proč už se zlovlci neobjevují ve Hře o trůny! Uvidíme je ještě někdy?

Taky vám už chybí Jonův zlovlk Duch?

Pravděpodobně jste si všimli, že od té doby, co se Jon Snow probral z mrtvých, neměl jedinou společnou scénu se svým zlovlkem Duchem (v originále mnohem lépě znějící Ghost). Tvůrci nyní odhalili, proč tomu tak je.

Když se totiž řešilo natáčení Bitvy Bastardů, musel si režisér vybrat, jestli využije rozpočet k tomu, aby mohl do bitvy zapojit obra, nebo raději zlovlka. Jak si totiž jistě dokážete představit, obojí je technicky i časově velmi náročné a omezený rozpočet bohužel povoloval jen jedno.

Podobně tomu pak bylo i v sedmé sérii, kdy jsme si zlovlků taktéž příliš neužili. Duch je bůhví kde, a jediná scéna, kterou jsme tak viděli, byl Arya a její setkání s Nymerií, která se ale domů vrátit zatím nehodlá. Místo nich jsme však dostali v této sérii více scén s draky, než doteď bylo za celý seriál. Do budoucna mají tvůrci nicméně dobré zprávy – rozpočet pro každou z epizod osmé série se totiž zvýšil z 10 milionů dolarů na 15! A to by tentokrát mělo stačit jak na draky, tak i na zlovlky. Těšíte se?

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také