Extrém

21. července 2015 16:25

redakce Prima Lajk

Tohle nepoberete: Vdova po kocourovi si bude brát psa!

Dominique Lesbirel žila ve šťastném manželství s kocourem Doerackem osm let, jenže svého miláčka nakonec musela nechat utratit kvůli selhání ledvin. Teď je Britka plná elánu a chce novou svatbu, tentokrát řekne svoje ano psu Travisovi.

Jedenačtyřicetiletá žena vede internetovou stránku, kde si majitelé mohou svá zvířata vzít. Ale ačkoli se to nezdá, Dominique takovým svazkům nastavila jasná pravidla. „Já se vdávám jen za domácí zvířata. V některých částech světa chovají lidé lvy nebo tygry, taková páry bych nesezdávala,“ říká. „Také potřebuju vědět, že lidé svoje čtyřnohé partnery opravdu milují a respektují je,“ dodává.

Svou prací přitáhla kritiku ale i výhružky smrtí. „Lidi mi psali maily, kde mi říkali, že jsem krutá. Tvrdili, že podporuji týrání zvířat. Já bych ale tak hrozný čin nikdy nespáchala. Má stránka je jenom o závazku a oddanosti člověka ke zvířeti a také slibu, že se o zvíře bude starat,“ tvrdí Dominique.

Podle svérázné oddávající bychom byli bez svých zvířecích miláčků ztraceni. „Proto si chci vzít Travise. Jsem s ním šťastná, dává mi tolik upřímné lásky. Jen chci oslavit pouto, které nás pojí,“ vysvětluje žena. I když zvířecí svazky neuznává žádný zákon nebo církev, Dominique přišla s panem Mustofalesem, který bdí nad všemi lidskozvířecími párečky a běda tomu, kdo nedá svojí zvířecí polovičce to jídlo, které má ráda. Manželské povinnosti nicméně podmínky svazků zakazují.

Sdílejte článek

Přečtěte si také