Extrém

13. června 2014 11:00

Lenka Zajícová

To tu ještě nebylo! Američanka je posedlá kreslenou postavičkou. Kvůli její podobě si ničí vnitřnosti.

Poslední dobou jste určitě četli o lidech, kteří se chtějí podobat svému idolu. Prsatá Američanka Penny Brown (23) všechny strčila do kapsy. Jejím snem je podobat se kreslené Jessice Rabbit, a proto podstupuje nesmyslné plastické operace, ale zároveň si ničí i vnitřní orgány!

Posedlost vzhledem podle jejích slov začala již v pěti letech. Už tehdy jako malá holčička snila o tom, že bude mít obří ňadra. Přestože měla přírodní trojky, podstoupila už dvě zvětšení prsou. Ze trojek na šestky a následně až na osmičky!

Největší změnou ale prošel její pas. Kvůli neustálému nošení korzetu a odstranění dvou žeber se dostala z obvodu 87cm na 63 cm. Přestože ji lékaři varují, že může dojít k trvalému poškození vnitřních orgánů, Penny v korzetu údajně i spí.

"Na začátku to bylo samozřejmě nepříjemné, ale zvyknete si. Jediné, co mě omezuje, je jídlo. Nemůžu jíst nic, co není zkapalněné."

Penny aktuálně žije se svým manželem v Japonsku, který by do Asie vyslán na vojenskou misi. Penny je tedy ženou v domácnosti. Na dotaz, jak reaguje na nevšední posedlost její manžel, se dívka usmála a řekla: "Kdo by mohl takové kráse odolat?"

No, nás pár lidí určitě napadne, Penny.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také