Extrém

27. června 2015 09:08

Lucie Průchová

UŽ ZASE? Zákaznice KFC si koupila Zinger a měla v něm překvapení!

Fastfoody, hlavně KFC, mají v posledních dnech o reklamu postaráno. Před týdnem to byla údajná "obalená krysa" a dnes tady máme zapečený kus kovu!

Poté, co si tato mladá žena kousla do Zinger Burgeru, objevila v něm třípalcový (dva a půl centimetru) kus kovu. Devětadvacetiletá žena si šla ihned stěžovat.

Lucia Richardson navštívila pobočku ve vesničce, kde žije – Martlesham nedaleko Suffolku v Anglii.

Vypověděla: „Asi pětkrát jsem si z hamburgeru ukousla. Po šesté jsem kousla do něčeho tvrdého. Myslela jsem, že to byla kost, ale to, co jsem vytáhla z úst, rozhodně kost nebyla.

„Byl to kus kovu. Ale v KFC se mi hned omluvili a chovali se velice hezky, vzali si mé jméno, aby mi mohli podat zprávu o tom, jak incident vyšetřili a hned mi dali nový Zinger.

„Ale stejně, prostě nemůžu uvěřit, že si tato obrovská společnost může dovolit, aby se zde stávaly takovéto věci. Vůbec nechci domyslet, co by se stalo, kdybych já nebo někdo jiný tento předmět spolkl.“

Byla jsem zde na jídle s bratrem a malou neteří, co kdyby to snědla moje neteř! Bylo tam hodně dětí, mohlo to snadno spolknout jedno z nic.

Jako kompenzace jí byly také nabídnuty od KFC poukázky na jídlo zdarma jako omluva. Lucie však KFC prý nějaký čas určitě nenavštíví.

Sdílejte článek
Štítky kost KFC

Přečtěte si také