Extrém

31. března 2015 13:09

Lucie Průchová

V Indii se narodila holčička SE SLONÍM CHOBOTEM: Je to boží dítě?

Lidé z blízkého i dalekého okolí vesnice Aligarh, kde se dívka narodila, se okamžitě rozhodli, že musí vidět toto „božské" dítě i poté, co lékaři všechny varovali, že na vině je zřejmě genetická mutace.

Nábožensky založení Indové teď věří, že se stal zázrak a oslavují její narození.

Teta novorozené holčičky řekla tiskové agentuře: "Moje sestra porodila dívku a její obličej vypadá přesně jako Ganesha.“ „Je reinkarnací tohoto boha.“

„Každý, kdo o ní slyšel, ji chce vidět, lidé by pro to udělali cokoliv.“

Poutníci, kteří se na dívku chodí dívat, nechají rodině vydělat denně asi 250 rupií, což je zhruba 100 korun. Rodina se těší, až bude bohatá - NESKUTEČNÉ!

Indická dívka, která se nedávno narodila, je údajně čtvrtým dítětem na světě, které přišlo na svět s takovým to postižením a to úplně zdravým rodičům.

Její obličej má deformaci nosu (sloní chobot). Zdá se, že v době, kdy byla holčička v děloze své matky se její nos rozdělit na dvě části.

Lékaři nyní miminko zkoumají a zjišťují rozsah jeho postižení, a jestli se s jejím zdravotním stavem dá něco dělat. Jestli je schopná přežít.

Mohla by to být genetická mutace, jejímž spouštěčem mohla být podvýživa a zvýšené znečištění životního prostředí v této oblasti.

---

Pikoška na závěr: Ganéša je jeden z nejznámějších bohů v hinduismu a je uctíván miliony lidí jako božstvo moudrosti a inteligence. Má čtyři paže a sloní hlavu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také