Extrém

19. května 2021 08:51

redakce Prima Lajk

V téhle práci šéfka povoluje lidem přestávky k masturbaci. Proč je to podle ní důležité?

Masturbovat v práci? S touhle šéfovou můžete.

Ještě než se po přečtení titulku zděsíte, že prodavačky v Lidlu každý den odcházejí na půl hodiny do kabinky masturbovat, pak vězte, že takhle daleko zatím ještě nejsme. Ne, masturbační přestávky v tuto chvíli zavedla pouze šéfka jisté společnosti zaměřující se na produkci filmů pro dospělé.

Erika Lust z Lust Films si totiž během pandemie všimla, že energie jejích zaměstnanců přes den konstantně klesala, byli nervózní, ve stresu a méně výkonní. Rozhodla se tedy ve své maličké firmě (čítající jen nějakých 36 zaměstnanců) zřídit speciální místnost, kam si jednou za den na půl hodiny můžete člověk odskočit a… uvolnit se.

Erika to ospravedlňuje tím, že když se lidé cítí dobře, což masturbace zaručuje, vykonávají lepší práci. Zároveň by tím ráda snížila určité stigma panující okolo masturbace jako takové – prý je to naprosto přirozená věc, o které by se mělo více mluvit, a lidé by se neměli bát si ji denně dopřávat. No, sice si dokážeme představit, jak by se něco takového mohlo rychle zvrtnout, ale kdo ví, třeba se to za pár let přece jen rozšíří i mimo prostředí zaměstnanců v byznysu s erotikou.

Sdílejte článek
Štítky práce stres výkon masturbace filmy pro dospělé úleva

Přečtěte si také